EdzésPercek – Jó reggelt gyakorlat súlyzóvalVideó: Regionális hírek, események:EdzésPercek – Jó reggelt gyakorlat súlyzóval
Forrás: TelePaks Kistérségi TV, 2021/03/17 08:00

EdzésPercek – Jó reggelt gyakorlat súlyzóvalGyakorlat:
👉vállszélességű terpeszben állunk
👉 lábainkat kinyújtjuk
👉 vállainkra „ültetünk egy súlyt” és kezeinkkel megtartjuk
Vállszélességű terpeszben állunk, térdeinket nem hajlítjuk be és csípőből indítjuk a mozdulatot. Miközben előre dőlünk a negatív szakaszban beszívjuk a levegőt, vízszintes helyzetig engedjük a törzsünket, megtartjuk magunkat egy pillanatra, megfeszítjük a törzsünket, felfelé pedig kilélegzünk és teljesen fölegyenesedünk. A gyakorlatot nem ajánljuk nagy súllyal végezni, mert sérüléshez vezethet. Mivel nyújtott lábbal végezzük a gyakorlatot, a combhajlító izmok kapnak nagyobb terhelést.
Amire figyeljünk:
👉 a gyakorlatot kis súllyal végezzük
Ismétlésszám:
👉 érdemes magasabb ismétlésszámmal végezni
👉 végezzünk 4X10-15 gyakorlatotAz objektív tájékozódás érdekében javasoljuk, hogy a híreknek / eseményeknek több külön forrásnál is nézz utána!

megjelölt videóidA videók előnézeti képének jobb alsó sarkában megjelenő gombbal tudsz videót hozzáadni a listádhoz. Ezek a videók mindaddig látszódni fognak itt jobb oldalt, amíg meg nem nézed őket.
jelenleg nincs videó a listádban
Napi bontás - 2025 Június »«
2025 Június
HKSzeCsPSzoV
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30