Minden autós rémálma: LAKATOLÁS!Videó: Számítástechnika, tudományos kutatások, okostelefon és laptop tesztek:Minden autós rémálma: LAKATOLÁS!
Forrás: Totalcar, 2021/07/05 18:15

Minden autós rémálma: LAKATOLÁS!Az Astra motorját rendbe hoztuk, a másik probléma a rozsda volt a szokott helyeken, így a sárvédő íveken és az első taposólemezeken. Misi, az Avalon Bosch Car Service munkatársa vette kezelésbe a bódét, bár azt tudni kell, hogy ezt a partneri viszony miatt vállalta, az Avalon már nem foglalkozik idős autókkal, inkább biztosítókkal elszámolható karosszéria javításokat végez. Ez a lakatolás most nem a restaurálásról szól, hanem a rozsda eltüntetéséről, az autó biztonságosabbá tételéről szól. És Misi a fémmunkát elvégezte, de a gittelés és fényezés a mi dolgunk. Szép nem lett, de lemez már nincs pőrén, a többit megoldjuk, ha már mechanikailag stabil az autó. Szép kaland lesz.
#totalcar #rulettkerek #rulettastra
A videót a Bosch Elektromos Kéziszerszámok divíziója támogatta, a Bosch GEX 40-150 Professional excentercsiszolóról az alábbi linken tudhatsz meg többet: https://www.bosch-professional.com/hu/hu/products/gex-40-150-060137B201Az objektív tájékozódás érdekében javasoljuk, hogy a híreknek / eseményeknek több külön forrásnál is nézz utána!

megjelölt videóidA videók előnézeti képének jobb alsó sarkában megjelenő gombbal tudsz videót hozzáadni a listádhoz. Ezek a videók mindaddig látszódni fognak itt jobb oldalt, amíg meg nem nézed őket.
jelenleg nincs videó a listádban
Napi bontás - 2025 Július »«
2025 Július
HKSzeCsPSzoV
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031