Cthulhu és Tanos egy asztalon? Simán! ► Asmodee UK társasok - KibontjukVideó: Számítástechnika, tudományos kutatások, okostelefon és laptop tesztek:Cthulhu és Tanos egy asztalon? Simán! ► Asmodee UK társasok - Kibontjuk
Forrás: PC Guru Magazin, 2020/12/20 14:15

Cthulhu és Tanos egy asztalon? Simán! ► Asmodee UK társasok - KibontjukAz Asmodee UK igencsak megküldte az utolsó 2020-as csomagját, ugyanis a Thanos Rising mellé a Cthulhu: Death May Die is befutott tőlük, így abszolút semmi akadálya nincs annak, hogy méltó módon, az univerzum leggonoszabb lényeivel karöltve készülhessünk az ünnepekre.

Bővebben a játékról ► https://www.pcguru.hu/hirek/tarsalgo-asmodee-uk-thanos-rising-avengers-infinity-war/59348
PC Guru a facebookon ► http://www.facebook.com/pcgurumagazin
PC Guru a Twitteren ► http://www.twitter.com/pcgurumagazin
PC Guru a instagramon ►https://www.instagram.com/pcgurumagazin/Az objektív tájékozódás érdekében javasoljuk, hogy a híreknek / eseményeknek több külön forrásnál is nézz utána!

megjelölt videóidA videók előnézeti képének jobb alsó sarkában megjelenő gombbal tudsz videót hozzáadni a listádhoz. Ezek a videók mindaddig látszódni fognak itt jobb oldalt, amíg meg nem nézed őket.
jelenleg nincs videó a listádban
Napi bontás - 2025 Június »«
2025 Június
HKSzeCsPSzoV
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30