V. alkalommal rendezték meg az „Ügyi-fogyi” Alkotó-, és szabadidősport napotVideó: Regionális hírek, események:V. alkalommal rendezték meg az „Ügyi-fogyi” Alkotó-, és szabadidősport napot
Forrás: Zemplén TV, 2023/04/26 08:30

V. alkalommal rendezték meg az „Ügyi-fogyi” Alkotó-, és szabadidősport napotV. alkalommal rendezte meg a Mozgáskorlátozottak Sárospataki és Zemplén- Térségi Egyesülete az „Ügyi-fogyi” Alkotó-, és szabadidősport napot, amelynek a Magyar-Szlovák Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola adott otthont. A sokszínű programokat magába foglaló esemény keretében közel 150-en tölthették hasznosan és élményekkel telve szabadidejüket. Némethy Tímea a civil szervezet elnöke kiemelte, fontos számukra, hogy sorstársaikkal megerősítsék abban, hogy egy közösséghez tartoznak, nem maradnak magukra a nehézségeikkel.Az objektív tájékozódás érdekében javasoljuk, hogy a híreknek / eseményeknek több külön forrásnál is nézz utána!

megjelölt videóidA videók előnézeti képének jobb alsó sarkában megjelenő gombbal tudsz videót hozzáadni a listádhoz. Ezek a videók mindaddig látszódni fognak itt jobb oldalt, amíg meg nem nézed őket.
jelenleg nincs videó a listádban
Napi bontás - 2025 Június »«
2025 Június
HKSzeCsPSzoV
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30