A legkisebbeket támadja a kéz-láb-száj vírusVideó: Regionális hírek, események:A legkisebbeket támadja a kéz-láb-száj vírus
Forrás: Győr+ TV, 2022/08/09 15:00

A legkisebbeket támadja a kéz-láb-száj vírusNyáron a gyerekek többsége nem jár óvodába és iskolába, a különböző betegségek és vírusok azonban nem mentek szünidőre. A kánikulában bőven van dolga Dr. Muzsay Géza gyermekgyógyász szakorvosnak. A doktor előre megbeszélt időpontban fogadja a betegeit, akik közül a legtöbben most az ún. kéz-láb-száj vírussal szenvednek. A betegség a bölcsikben és az ovikban terjed, kiütésekkel és enyhe lázzal jár, de gyakoriak a hasmenéses-hányásos tünetek is. A gyermekgyógyász szerint a koronavírus is folyamatosan jelen van, ami ellen a legjobb védekezési módszer továbbra is az oltás.Az objektív tájékozódás érdekében javasoljuk, hogy a híreknek / eseményeknek több külön forrásnál is nézz utána!

megjelölt videóidA videók előnézeti képének jobb alsó sarkában megjelenő gombbal tudsz videót hozzáadni a listádhoz. Ezek a videók mindaddig látszódni fognak itt jobb oldalt, amíg meg nem nézed őket.
jelenleg nincs videó a listádban
Napi bontás - 2025 Július »«
2025 Július
HKSzeCsPSzoV
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031