Aki nemzetben gondolkodik, erős magyarságot építVideó: Regionális hírek, események:Aki nemzetben gondolkodik, erős magyarságot épít
Forrás: Győr+ TV, 2022/06/03 14:00

Aki nemzetben gondolkodik, erős magyarságot építA magyar nemzet összetartozik, a magyarságot a határok sem választhatják el egymástól, ezt mondta beszédében Győr polgármestere azon az ünnepségen, amit június negyedike, a Nemzeti Összetartozás Napja alkalmából rendeztek a Bisinger sétányon, az Országzászló-emlékműnél. dr. Dézsi Csaba András kiemelte, aki nemzetben gondolkodik, az erős magyarságot épít. A városvezető emlékeztetett rá, Győr számára különösen fontos a határon túli magyarsággal való kapcsolattartás, nem véletlen, hogy az elmúlt két évben két új testvárosunk, Dunaszerdahely és Csíkszereda lettek.Az objektív tájékozódás érdekében javasoljuk, hogy a híreknek / eseményeknek több külön forrásnál is nézz utána!

megjelölt videóidA videók előnézeti képének jobb alsó sarkában megjelenő gombbal tudsz videót hozzáadni a listádhoz. Ezek a videók mindaddig látszódni fognak itt jobb oldalt, amíg meg nem nézed őket.
jelenleg nincs videó a listádban
Napi bontás - 2025 Június »«
2025 Június
HKSzeCsPSzoV
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30