KÜLÖNDÍJAT ÉRT A MOZGÁSÉRZÉKELŐS ETETŐVideó: Regionális hírek, események:KÜLÖNDÍJAT ÉRT A MOZGÁSÉRZÉKELŐS ETETŐ
Forrás: Jász Trió TV, 2021/06/17 10:15

KÜLÖNDÍJAT ÉRT A MOZGÁSÉRZÉKELŐS ETETŐA zsűri különdíját nyerte el a Microsoft és a Logiscool országos versenyén a jászberényi Horváth-Nagy Grace Éva. A versenyt a digitális technológia és a mesterséges intelligencia iránt érdeklődő lányok számára hirdették meg és közel háromszázan vettek részt a megmérettetésen. A 8 éves berényi kisdiák kedvenc tacskója, Süti számára készített egy mozgásérzékelővel ellátott önetetőt.
Kövessenek minket közösségi felületeinken!
► Facebookon: https://www.facebook.com/jaszsagitersegitv/
► a honlapunkon: http://www.jttv.hu/
► és Instagramon: https://www.instagram.com/jaszsagitersegitv/Az objektív tájékozódás érdekében javasoljuk, hogy a híreknek / eseményeknek több külön forrásnál is nézz utána!

megjelölt videóidA videók előnézeti képének jobb alsó sarkában megjelenő gombbal tudsz videót hozzáadni a listádhoz. Ezek a videók mindaddig látszódni fognak itt jobb oldalt, amíg meg nem nézed őket.
jelenleg nincs videó a listádban
Napi bontás - 2025 Június »«
2025 Június
HKSzeCsPSzoV
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30