A koronavírus miatt március 8-a és 22-e között szigorodnak a járványügyi szabályozások. A korlátozások részleteiről és a városunkat érintő legfontosabb információkat hallhatják a következő percekben, amelyet Rigó Balázs alpolgármester foglalt össze.
A helyi termelők összefogása és megismertetése céljából jött létre már több, mint két éve a működő Forrás Bevásárló Közösség. A vásárlók igényeinek felmérése már az első perctől fontos volt a szervezőknek és az árusoknak egyaránt. Az idei visszajelzések értékelése is elkészült.
Bár a koronavírus-járvány jócskán átírta a sportnaptárat is, Pekler Zalán, megyénk fiatal sportlövője gőzerővel készül az előtte álló megmérettetésekre és minden esélye megvan arra, hogy kvótát szerezzen a tokiói olimpiára.Az objektív tájékozódás érdekében javasoljuk, hogy a híreknek / eseményeknek több külön forrásnál is nézz utána!
Tatai Televízió, 2025/06/26
Tatai Televízió, 2025/06/26
Tatai Televízió, 2025/06/26
Tatai Televízió, 2025/06/26