Győzelem az elődöntőben – ZTV Híradó 2021-02-17Videó: Regionális hírek, események:Győzelem az elődöntőben – ZTV Híradó 2021-02-17
Forrás: Zeg TV, 2021/02/17 22:00

Győzelem az elődöntőben – ZTV Híradó 2021-02-17Az OB III-as jégkorongszezon már a rájátszásnál tart. Az Egerszegi Titánok csapata az alapszakaszban a második helyen zárt és a harmadikkal csatázik a döntőbe kerülésért. A két hasonló játékerőt képviselő gárda találkozójának első tíz percében a hazaiak nem találták a ritmust, és egy vendéggól kellett, hogy felébredjenek. Gombos Bence tíz másodperc elteltével egyenlített. A titánok annyira belelendültek, hogy két perc múlva már 3-1-re vezettek. A második harmad gyors hazai góllal kezdődött, majd jött egy hullámvölgy, és a játékrész felénél szépített a Jászberény. A hajrában ismét Gombos volt a főszereplő, góljaival előretört a házigazda. A záróharmadban már nem engedtek ki az egerszegiek, és megnyerték az elődöntő első felvonását. A végeredmény: Egerszegi Titánok-Lehel HC 8-5.Az objektív tájékozódás érdekében javasoljuk, hogy a híreknek / eseményeknek több külön forrásnál is nézz utána!

megjelölt videóidA videók előnézeti képének jobb alsó sarkában megjelenő gombbal tudsz videót hozzáadni a listádhoz. Ezek a videók mindaddig látszódni fognak itt jobb oldalt, amíg meg nem nézed őket.