Fontos mérkőzést nyert a ZTE RK – ZTV Híradó 2021-02-09Videó: Regionális hírek, események:Fontos mérkőzést nyert a ZTE RK – ZTV Híradó 2021-02-09
Forrás: Zeg TV, 2021/02/09 22:00

Fontos mérkőzést nyert a ZTE RK – ZTV Híradó 2021-02-09Az NB II-es férfi röplabda bajnokság nyugati csoportjában a ZTE RK a Széchenyi Győr csapatát fogadta. Az egerszegiek ezzel a találkozóval költöztek hosszú idő után vissza megszokott játszóterükre, az Ostoros Károly Csarnokba, ami időközben sokkal modernebb lett. A találkozó mindkét csapatnak fontos volt a rájátszás miatt. A megújult csarnokban zajló első játszmán még nem látszott, hogy a zalaegerszegiek otthon lennének, és a Győr ezt kihasználva folyamatosan vezetett 2-4 ponttal, amit meg is tudott tartani a szett végéig. A második játszmában változtatott a felállásán a ZTE, ami meglepte a vendégeket. Ebben a játékban a hazaiak jól használták ki a lehetőségeiket, és ez biztos játszmanyerést eredményezett. Próbált a Győr alkalmazkodni az új helyzethez, de a ZTE ekkor már elkapta a ritmust, és megnyerte ezt a szettet is. Az utolsó játszmában már mindkét csapaton látszott a fáradtság, amit a hazaiak fejben jobban kezeltek, és ha nehézen is, de hozták a sorsdöntő pontokat. A végeredmény: ZTE RK-Széchenyi Győr 3:1.Az objektív tájékozódás érdekében javasoljuk, hogy a híreknek / eseményeknek több külön forrásnál is nézz utána!

megjelölt videóidA videók előnézeti képének jobb alsó sarkában megjelenő gombbal tudsz videót hozzáadni a listádhoz. Ezek a videók mindaddig látszódni fognak itt jobb oldalt, amíg meg nem nézed őket.