700 000 forint értékű támogatást nyert el a Kőkúti Általános Iskola tehetséggondozó programja. A pályázat során tanulás és készségfejlesztő eszközökkel bővült az intézmény. A speciális játékokat szakkörök alkalmával használhatják a diákok.
A hideg hónapok beköszöntével különösen fontos, hogy a házikedvenceink kinti fekhelyeit megfelelően készítsük fel a télre. A kutyaházak kibélelésekor például szalmát válasszunk, különböző textil anyagok helyett. A Tatai Civil Állatvédők most többek között ebben is segítséget nyújtanak.
Az elűzetés emlékei: egy piros fazék. A kisfilmet az " Élő történelem másként - múzeumok a virtuális térben" című projekt keretében készítette a tatai Német Nemzetiségi Múzeum Szűcs József írói és rendezői segítségével, Zách Elemérné visszaemlékezéseinek felhasználásával.
November utolsó hétvégéjén szervezték meg a felnőtt párbajtőrözők számára a Magyar Kupát. Az Olimpiai Edzőtáborban zárt kapuk mögött zajlott a verseny, ahol a tatai női vívók csapatban és egyéni fordulók során is dobogós helyet értek el.Az objektív tájékozódás érdekében javasoljuk, hogy a híreknek / eseményeknek több külön forrásnál is nézz utána!
Tatai Televízió, 2025/06/26
Tatai Televízió, 2025/06/26
Tatai Televízió, 2025/06/26
Tatai Televízió, 2025/06/26