Győzelem Sopronban – ZTV Híradó 2020-11-04Videó: Regionális hírek, események:Győzelem Sopronban – ZTV Híradó 2020-11-04
Forrás: Zeg TV, 2020/11/04 22:00

Győzelem Sopronban – ZTV Híradó 2020-11-04A női labdarúgó NB II. Nyugati csoportjának 9. fordulójában Sopronban lépett pályára a ZTE FC. Az első húsz percben jobbára ismerkedtek egymással a csapatok, majd a ZTE magához ragadta a kezdeményezést. A vendégek az első találatuk után rátettek még egy lapáttal, és újabb gólokat szerezve már az első félidőben eldöntötték a találkozót. Fordulás után, alig négy perc elteltével megszerezte a becsületgólt a hazai csapat, a vendégek azonban ezt újabb gólokkal "büntették". A zalaiak uralták a mérkőzést, és ilyen különbséggel is megérdemelten nyertek az egykor szebb napokat látott Sopron ellen. A ZTE játékosa, Bicsák Krisztina soproni találatával már 10 gólnál jár a szezonban, amivel hármas holtversenyben a Nyugati csoport góllövőlistájának harmadik helyén áll. A végeredmény: SC Sopron-ZTE FC 1-9.Az objektív tájékozódás érdekében javasoljuk, hogy a híreknek / eseményeknek több külön forrásnál is nézz utána!

megjelölt videóidA videók előnézeti képének jobb alsó sarkában megjelenő gombbal tudsz videót hozzáadni a listádhoz. Ezek a videók mindaddig látszódni fognak itt jobb oldalt, amíg meg nem nézed őket.