Vissza az óceánbaVideó: Hírek, hírvideók, aktuális események, politika, belföld és külföld:Vissza az óceánba
Forrás: Euronews, 2017/08/25 07:45

Vissza az óceánbaSzerencsésen visszajutott az óceánba egy partra vetődött hosszúszárnyú bálna a brazíliai Buzios-nál. A tengeri emlős szerdán sodródott a homokos fövenyre, több tucat helyi próbált segíteni neki. Lapátokkal és egy markolóval ástak utat a víznek. Több órányi küzdelem után a dagállyal végül visszasodródott az óceánba. A helyszínere érkező biológusok szerint a hosszúszárnyú bálna egy fiatal példány volt, 14 méter hosszú és körülbelül 10-15 tonna.
A tudósok régóta vizsgálják a bálnák és delfinek pa…
BŐVEBBEN: http://hu.euronews.com/2017/08/25/vissza-az-oceanba
euronews: Európa legnézettebb hírcsatornája
Iratkozzon fel! http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=euronewsHungarian
Az Euronews elérhető 13 nyelven: https://www.youtube.com/user/euronewsnetwork/channels
Magyar:
Website: http://hu.euronews.com/
Facebook: https://www.facebook.com/euronews
Twitter: http://twitter.com/euronewshuAz objektív tájékozódás érdekében javasoljuk, hogy a híreknek / eseményeknek több külön forrásnál is nézz utána!

megjelölt videóidA videók előnézeti képének jobb alsó sarkában megjelenő gombbal tudsz videót hozzáadni a listádhoz. Ezek a videók mindaddig látszódni fognak itt jobb oldalt, amíg meg nem nézed őket.
jelenleg nincs videó a listádban
Napi bontás - 2025 Július »«
2025 Július
HKSzeCsPSzoV
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031