Egyre több olajlétesítményt támadnak meg az Iszlám Állam milicistái LíbiábanVideó: Hírek, hírvideók, aktuális események, politika, belföld és külföld:Egyre több olajlétesítményt támadnak meg az Iszlám Állam milicistái Líbiában
Forrás: Euronews, 2016/02/22 21:45

Egyre több olajlétesítményt támadnak meg az Iszlám Állam milicistái LíbiábanHa nem teremtik meg a politikai stabilitást Líbiában, további iszlamista támadásokat szenvedhetnek el az olajlétesítmények- mondta a Nemzeti Olajvállalat vezetője egy hétfői interjúban. Véleménye szerint a biztonság visszaállítása egy új kormány felállításával lehetséges.
Az Iszlám Állam dzsihadistái múlt hét pénteken felgyújtottak egy olajtermelőegységet a Fida olajmezőn Rasz Lanuftól délnyugatra.
A líbiai hadsereg Bengázi környékén egyre több területet hódít vissza az iszlamistáktól. Átfogó…
BŐVEBBEN: http://hu.euronews.com/2016/02/22/egyre-tobb-olajletesitmenyt-tamadnak-meg-az-iszlam-allam-milicistai-libiaban
euronews: Európa legnézettebb hírcsatornája
Iratkozzon fel! http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=euronewsHungarian
Az Euronews elérhető 13 nyelven: https://www.youtube.com/user/euronewsnetwork/channels
Magyar:
Website: http://hu.euronews.com/
Facebook: https://www.facebook.com/euronews
Twitter: http://twitter.com/euronewshuAz objektív tájékozódás érdekében javasoljuk, hogy a híreknek / eseményeknek több külön forrásnál is nézz utána!

megjelölt videóidA videók előnézeti képének jobb alsó sarkában megjelenő gombbal tudsz videót hozzáadni a listádhoz. Ezek a videók mindaddig látszódni fognak itt jobb oldalt, amíg meg nem nézed őket.
jelenleg nincs videó a listádban
Napi bontás - 2025 Június »«
2025 Június
HKSzeCsPSzoV
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30