Az oktatásügyi miniszert nevezték ki ideiglenes kormányfővé RomániábanVideó: Hírek, hírvideók, aktuális események, politika, belföld és külföld:Az oktatásügyi miniszert nevezték ki ideiglenes kormányfővé Romániában
Forrás: Euronews, 2015/11/05 18:45

Az oktatásügyi miniszert nevezték ki ideiglenes kormányfővé RomániábanAz oktatásügyi miniszert nevezték ki ideiglenes kormányfővé Romániában. Sorin Campeanu stabilitást ígért előreláthatólag rövid mandátumára.
Victor Ponta az ország működését átszövő korrupciós botrány miatt mondott le. A tiltakozás tízezres tüntetéssé dagadt Bukarestben.
- Romániában eddig is elsődleges volt a stabilitás, és ezután is az marad. Ez az üzenet a gazdasági élet szereplői számára is, minden erőfeszítést megteszünk, hogy a bizalom ne törjön meg Romániában - mondta Sorin Campeanu.
A…
BŐVEBBEN: http://hu.euronews.com/2015/11/05/az-oktatasugyi-miniszert-neveztek-ki-ideiglenes-kormanyfove-romaniaban
euronews: Európa legnézettebb hírcsatornája
Iratkozzon fel! http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=euronewsHungarian
Az Euronews elérhető 13 nyelven: https://www.youtube.com/user/euronewsnetwork/channels
Magyar:
Website: http://hu.euronews.com/
Facebook: https://www.facebook.com/euronews
Twitter: http://twitter.com/euronewshuAz objektív tájékozódás érdekében javasoljuk, hogy a híreknek / eseményeknek több külön forrásnál is nézz utána!

megjelölt videóidA videók előnézeti képének jobb alsó sarkában megjelenő gombbal tudsz videót hozzáadni a listádhoz. Ezek a videók mindaddig látszódni fognak itt jobb oldalt, amíg meg nem nézed őket.
jelenleg nincs videó a listádban
Napi bontás - 2025 Június »«
2025 Június
HKSzeCsPSzoV
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30