Észak-Amerika húzza fel a Pepsi eredményétVideó: Hírek, hírvideók, aktuális események, politika, belföld és külföld:Észak-Amerika húzza fel a Pepsi eredményét
Forrás: Equilor Befektetési Zrt., 2015/10/07 09:00

Észak-Amerika húzza fel a Pepsi eredményétA PepsiCo és a Yum! Brands is jelentett. A PepsiCo gyorsjelentéséből a vártnál jobb negyedévet azonosíthattunk be, az árbevétel és az egy részvényre jutó nyereség tekintetében is meghaladták a tényadatok a konszenzust, első sorban az erős Észak-amerikai keresletnek köszönhetően. Az árfolyam 1,29%-os emelkedéssel reagált a jó hírekre.
A gyorséttermekben azonban nem volt olyan fényes az elmúlt negyedév, legalábbis a Yum! Brands számaiból azt olvashatjuk ki, hogy a KFC, a Taco Bell és a Pizza Hut éttermek forgalma elmaradt a várakozásoktól.Az objektív tájékozódás érdekében javasoljuk, hogy a híreknek / eseményeknek több külön forrásnál is nézz utána!

megjelölt videóidA videók előnézeti képének jobb alsó sarkában megjelenő gombbal tudsz videót hozzáadni a listádhoz. Ezek a videók mindaddig látszódni fognak itt jobb oldalt, amíg meg nem nézed őket.
jelenleg nincs videó a listádban
Napi bontás - 2025 Június »«
2025 Június
HKSzeCsPSzoV
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30