A földprivatizáció rosszat tesz a magyar vidéknek, és rosszat tesz a legkisebb településeknekVideó: Hírek, hírvideók, aktuális események, politika, belföld és külföld:A földprivatizáció rosszat tesz a magyar vidéknek, és rosszat tesz a legkisebb településeknek
Forrás: LMP, 2015/09/28 13:00

A földprivatizáció rosszat tesz a magyar vidéknek, és rosszat tesz a legkisebb településeknekDe a földprivatizáció nem csak a magyar vidék és a gazdák ügye. Amire a földprivatizáció alkalmas, az pusztán annyi, hogy bebetonozza azt a nagybirtokstruktúrát, amit korábban még a jelenlegi kormánypárt is bírált. Egészen biztos például, hogy ellehetetlenítik, hogy életerős kisgazdaságok valódi munkahelyeket hozzanak létre. Mi azt kérjük önöktől, hogy gondolják át legalább egyszer, mert nem biztos, hogy az erő, a lehetőség a döntésre egyben igazságot is jelent. Sokan mondják és gondolják, nem is alaptalanul, hogy ez a kormány ezt sohasem fogja belátni. Nekünk azonban kötelességünk megkísérelni, hogy lehetőséget adjunk az ellenkezőjére, mielőtt a gazdákkal együtt október 5-én az utakra vonulunk, hogy tiltakozzunk egy rossz döntés és az értelmetlen makacsság ellen – Szél Bernadett napirend előtti felszólalása.
http://www.facebook.com/szelbernadettAz objektív tájékozódás érdekében javasoljuk, hogy a híreknek / eseményeknek több külön forrásnál is nézz utána!

megjelölt videóidA videók előnézeti képének jobb alsó sarkában megjelenő gombbal tudsz videót hozzáadni a listádhoz. Ezek a videók mindaddig látszódni fognak itt jobb oldalt, amíg meg nem nézed őket.
jelenleg nincs videó a listádban
Napi bontás - 2025 Június »«
2025 Június
HKSzeCsPSzoV
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30