Menekültügy: váratlanul visszakozott a kormányVideó: Hírek, hírvideók, aktuális események, politika, belföld és külföld:Menekültügy: váratlanul visszakozott a kormány
Forrás: ATV, 2015/09/10 06:00

Menekültügy: váratlanul visszakozott a kormányA honvédelmi és rendészeti bizottság mai ülésén egy olyan előterjesztés látott napvilágot, amelynek értelmében a kormány mégsem tenné lehetővé, hogy a „tömeges bevándorlás okozta válsághelyzet”-re hivatkozva a rendőrök engedély nélkül hatolhassanak be magánlakásokba, ha ott illegális határsértőket gyanítanak – értesült az atv.hu. A módosítást Kósa Lajos, a bizottság Fideszes elnöke jegyzi.
A legfrissebb hírekért, videókért, cikkekért látogasson el az atv.hu oldalára, illetve csatlakozzon hozzánk a Facebookon és Twitteren.Az objektív tájékozódás érdekében javasoljuk, hogy a híreknek / eseményeknek több külön forrásnál is nézz utána!

megjelölt videóidA videók előnézeti képének jobb alsó sarkában megjelenő gombbal tudsz videót hozzáadni a listádhoz. Ezek a videók mindaddig látszódni fognak itt jobb oldalt, amíg meg nem nézed őket.
jelenleg nincs videó a listádban
Napi bontás - 2025 Június »«
2025 Június
HKSzeCsPSzoV
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30