Véget vethetnek a vitának azok a rakétamaradványok, amelyeket a minap gyűjtöttek holland szakértők Kelet-Ukrajnában.
Az orosz-ukrán határ közelében tavaly nyáron zuhant le egy malajziai utasszállító. Általános vélekedés szerint lelőtték.
A tragédia kivizsgálására alakult nemzetközi bizottság most azt jelenti, hogy egy orosz gyártmányú, BUK típusú föld-levegő rakéta darabjai kerültek elő. Hogy pontosan hol, nem tudni. Szóvivőjük csak annyit mondhatott, hogy Kelet-Ukrajnában.
A Malaysia Airlin…
BŐVEBBEN: http://hu.euronews.com/2015/08/11/mh17-egy-orosz-gyartmanyu-buk-darabjai-kerultek-elo-kelet-ukrajnaban
euronews: Európa legnézettebb hírcsatornája
Iratkozzon fel! http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=euronewsHungarian
Az Euronews elérhető 13 nyelven: https://www.youtube.com/user/euronewsnetwork/channels
Magyar:
Website: http://hu.euronews.com/
Facebook: https://www.facebook.com/euronews
Twitter: http://twitter.com/euronewshuAz objektív tájékozódás érdekében javasoljuk, hogy a híreknek / eseményeknek több külön forrásnál is nézz utána!