Összefogást sürget az Afrikai Unió az Ebola ellenVideó: Hírek, hírvideók, aktuális események, politika, belföld és külföld:Összefogást sürget az Afrikai Unió az Ebola ellen
Forrás: Euronews, 2014/09/08 20:40

Összefogást sürget az Afrikai Unió az Ebola ellenAz Ebola-járvány elleni harc, a repülőjáratok felfüggesztése és a határzárak hatékonyságát vizsgálta rendkívüli ülésén az Afrikai Unió hétfőn Addisz-Abebában. Az ülést vezető elnök szerint teljes, egységes és összefogott válaszra van szükség, mert a betegség terjedése a helyi egészségügy hiányosságaira figyelmeztet. Közben a Guinea-i kormány orvosi ellenőrzőpontot nyitott a Sierra Leone-val közös határán.
Egy egészségügyi asszisztens azt mondta, az érkezők testhőmérsékletét figyelik. Akinek láz...
BŐVEBBEN: http://hu.euronews.com/2014/09/08/osszefogast-surget-az-afrikai-unio-az-ebola-ellen
euronews: Európa legnézettebb hírcsatornája
Iratkozzon fel! http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=euronewsHungarian
Az Euronews elérhető 13 nyelven: https://www.youtube.com/user/euronewsnetwork/channels
Magyar:
Website: http://hu.euronews.com/
Facebook: https://www.facebook.com/euronews
Twitter: http://twitter.com/euronewshuAz objektív tájékozódás érdekében javasoljuk, hogy a híreknek / eseményeknek több külön forrásnál is nézz utána!

megjelölt videóidA videók előnézeti képének jobb alsó sarkában megjelenő gombbal tudsz videót hozzáadni a listádhoz. Ezek a videók mindaddig látszódni fognak itt jobb oldalt, amíg meg nem nézed őket.
jelenleg nincs videó a listádban
Napi bontás - 2025 Június »«
2025 Június
HKSzeCsPSzoV
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30