BCBG és Hervé Léger a New York-i divathéten - le magVideó: Hírek, hírvideók, aktuális események, politika, belföld és külföld:BCBG és Hervé Léger a New York-i divathéten - le mag
Forrás: Euronews, 2014/09/03 19:45

BCBG és Hervé Léger a New York-i divathéten - le magA New York-i Lincoln Centerben már minden készen áll a Divathétre. A dizájnerek tengerentúli találkozóján a kijevi születésű tervező, Lubov Azria is bemutatja legújabb kollekcióját.
A dizájner a Bolsoj Balettben tanult, mielőtt Los Angelesbe költözött volna, ahol divattervezői diplomát szerzett. Nem mellesleg ő Max Azria felesége, az első amerikai divattervezőé, aki bevásárolhatta magát a francia divatszakmába: 1998 óta övék az Hervé Léger, kreációikat a legnagyobb sztárok viselik.
- Kilenc h…
BŐVEBBEN: http://hu.euronews.com/2014/09/03/bcbg-es-herve-leger-a-new-york-i-divatheten
euronews: Európa legnézettebb hírcsatornája
Iratkozzon fel! http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=euronewsHungarian
Az Euronews elérhető 13 nyelven: https://www.youtube.com/user/euronewsnetwork/channels
Magyar:
Website: http://hu.euronews.com/
Facebook: https://www.facebook.com/euronews
Twitter: http://twitter.com/euronewshuAz objektív tájékozódás érdekében javasoljuk, hogy a híreknek / eseményeknek több külön forrásnál is nézz utána!

megjelölt videóidA videók előnézeti képének jobb alsó sarkában megjelenő gombbal tudsz videót hozzáadni a listádhoz. Ezek a videók mindaddig látszódni fognak itt jobb oldalt, amíg meg nem nézed őket.
jelenleg nincs videó a listádban
Napi bontás - 2025 Június »«
2025 Június
HKSzeCsPSzoV
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30