Másfél hónap múlva lép tőzsdére az új Fiat Chrysler-óriáscég - corporateVideó: Hírek, hírvideók, aktuális események, politika, belföld és külföld:Másfél hónap múlva lép tőzsdére az új Fiat Chrysler-óriáscég - corporate
Forrás: Euronews, 2014/09/01 17:35

Másfél hónap múlva lép tőzsdére az új Fiat Chrysler-óriáscég - corporateOktóber 13-án kezdődhet a kereskedés a Fiat Chrysler részvényekkel azután, hogy az olasz autógyár felvárásolta az amerikait.
Bár a cégek közül a Chrysler a nagyobb, a Fiat is megmarad önálló autómárkának.
Az összeolvadással elsősorban az ázsiai piacokon szeretnének pozícióikon javítani.
Az olasz autógyár év elején döntött a felvásárlásról, a folyamat most zárult le.
Az új, hollandiai bejegyzésű, de londoni központú vállalat részvényeit a New York-i tőzsdére vezetik be.
A Fiat saját részvén…
BŐVEBBEN: http://hu.euronews.com/2014/09/01/masfel-honap-mulva-lep-tozsdere-az-uj-fiat-chrysler-oriasceg
euronews: Európa legnézettebb hírcsatornája
Iratkozzon fel! http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=euronewsHungarian
Az Euronews elérhető 13 nyelven: https://www.youtube.com/user/euronewsnetwork/channels
Magyar:
Website: http://hu.euronews.com/
Facebook: https://www.facebook.com/euronews
Twitter: http://twitter.com/euronewshuAz objektív tájékozódás érdekében javasoljuk, hogy a híreknek / eseményeknek több külön forrásnál is nézz utána!

megjelölt videóidA videók előnézeti képének jobb alsó sarkában megjelenő gombbal tudsz videót hozzáadni a listádhoz. Ezek a videók mindaddig látszódni fognak itt jobb oldalt, amíg meg nem nézed őket.
jelenleg nincs videó a listádban
Napi bontás - 2025 Június »«
2025 Június
HKSzeCsPSzoV
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30