Tömegbaleset: a járdán ütött el őket a kisteherautóVideó: Hírek, hírvideók, aktuális események, politika, belföld és külföld:Tömegbaleset: a járdán ütött el őket a kisteherautó
Forrás: TV2 videók, 2011/02/28 19:00

Tömegbaleset: a járdán ütött el őket a kisteherautóKetten meghaltak és négyen életveszélyben vannak a Soroksári úti baleset után. A járdán ütötte el őket egy kisteherautó. Az életveszélyben lévő embereknek koponya-, mellkas- és végtagsérülései vannak. A többieknek a combjuk és a lábuk tört el. A furgon valamiért fékezés nélkül csapódott a várakozó emberek közé.
Három különböző kórházba vitték a sérülteket, ketten súlyos, négyen életveszélyes állapotban voltak, amikor elvitték őket. Többszörös sérüléseket szenvedtek, koponya, mellkas, hasi sérüléseket, midannyiuk életéért küzdenek az orvosok. Még a tűzoltók is segítettek a sérülteket ellátni.
Az autót egy oszlop állította meg. 20-25 métert haladt a járdán, mire megállt. Egy férfi vezette. A rendőrség még nem tudja: miért ment fel a járdára. Azt is vizsgálják, hogy ittas volt-e. Vagy műszaki hiba okozta a balesetet, vagy a saját felelőtlensége, ezt csak később tudják megmondani. Az autót lefoglalták, a sofőrt pedig kihallgatják.Az objektív tájékozódás érdekében javasoljuk, hogy a híreknek / eseményeknek több külön forrásnál is nézz utána!

megjelölt videóidA videók előnézeti képének jobb alsó sarkában megjelenő gombbal tudsz videót hozzáadni a listádhoz. Ezek a videók mindaddig látszódni fognak itt jobb oldalt, amíg meg nem nézed őket.
jelenleg nincs videó a listádban
Napi bontás - 2025 Június »«
2025 Június
HKSzeCsPSzoV
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30