A Fidesz kommunikációja: plebejus Orbán a MiniZelenszkij ellenVideó: Hírek, hírvideók, aktuális események, politika, belföld és külföld:A Fidesz kommunikációja: plebejus Orbán a MiniZelenszkij ellen
Forrás: Telex, 2025/07/14 11:15

A Fidesz kommunikációja: plebejus Orbán a MiniZelenszkij ellenMinden idők legnagyobb Pride-ja és Orbán kudarca, Varga Judit miniszterelnöki képességeinek emlegetése, a nagyvárosok kormányváltó hangulata, fiatalok Fidesz-ellenessége és még sok más téma is szóba kerül az Élőben Laknerrel legújabb adásában.
Telex.hu – Csak tőled függ!
• Telex: https://telex.hu/
• Telex támogatás: https://telex.hu/tamogatas
• Facebook: https://www.facebook.com/telexhu/
• Instagram: https://www.instagram.com/telexponthu/
• TikTok: https://www.tiktok.com/@telex.hu
• Telex Shop: https://shop.telex.hu/Az objektív tájékozódás érdekében javasoljuk, hogy a híreknek / eseményeknek több külön forrásnál is nézz utána!

megjelölt videóidA videók előnézeti képének jobb alsó sarkában megjelenő gombbal tudsz videót hozzáadni a listádhoz. Ezek a videók mindaddig látszódni fognak itt jobb oldalt, amíg meg nem nézed őket.
jelenleg nincs videó a listádban
Napi bontás - 2025 Július »«
2025 Július
HKSzeCsPSzoV
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031