KOMMENT: Álhírek, felelőtlen kijelentések és politikai feszültségek – a tét Magyarország biztonsága.
VENDÉGEINK:
Kanász-Nagy Máté az LMP frakcióvezető-helyettese
Karsay Ferenc Budafok-Tétény, Budapest XXII. kerületének polgármestere
Novák Előd a Mi Hazánk alelnöke
Szőnyi Kinga a Magyar Asszonyok Érdekszövetségének elnöke
TÉMÁINK:
Álhírek, felelőtlen kijelentések és politikai feszültségek – a tét Magyarország biztonsága. A politikai csatározások közepette pedig egy kérdés mindennél fontosabb: kinek az érdekei érvényesülnek, és milyen árat fizet érte az ország?
A jövő elkezdődött - írta Orbán Viktor arra, hogy az USA új elnöke hamarosan hivatalba lép, amitől a magyar kormány komoly fordulatra számít több fontos kül-politikai témában. A Szentatya után Donald Trumphoz vezetett a miniszter-elnök útja.
Kövessenek minket közösségi felületeinken!
► Facebookon: https://www.facebook.com/hirtv/
► Honlapunkon: https://hirtv.hu/
► Instagramon: https://www.instagram.com/hirtv_official/
► TikTok-on: https://www.tiktok.com/@hirtv_huAz objektív tájékozódás érdekében javasoljuk, hogy a híreknek / eseményeknek több külön forrásnál is nézz utána!