„Buszpótló buszok” kellenének a vonatpótló buszok miatt, de egyikre sincs elég sofőr!Videó: Hírek, hírvideók, aktuális események, politika, belföld és külföld:„Buszpótló buszok” kellenének a vonatpótló buszok miatt, de egyikre sincs elég sofőr!
Forrás: Demokratikus Koalíció, 2023/09/26 14:00

„Buszpótló buszok” kellenének a vonatpótló buszok miatt, de egyikre sincs elég sofőr!Összeomlott a magyar vasúti és buszközlekedés: már „buszpótló buszok” kellenének a vonatpótló buszok miatt, de egyikre sincs elég sofőr az orbáni állam válsága miatt!
A Dobrev Klára vezette szociáldemokrata Árnyékkormány olyan Magyarországot fog építeni, amely elegendő pénzt fordít a vasútvonalak rendben tartására és a buszsofőrök tisztességes fizetésére!
Kövesd élőben és oszd meg Varga Ferenc bér-és munkaügyi árnyékminiszter online sajtótájékoztatóját!
🇭🇺🇪🇺Az objektív tájékozódás érdekében javasoljuk, hogy a híreknek / eseményeknek több külön forrásnál is nézz utána!

megjelölt videóidA videók előnézeti képének jobb alsó sarkában megjelenő gombbal tudsz videót hozzáadni a listádhoz. Ezek a videók mindaddig látszódni fognak itt jobb oldalt, amíg meg nem nézed őket.
jelenleg nincs videó a listádban
Napi bontás - 2025 Június »«
2025 Június
HKSzeCsPSzoV
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30