Orbán Tusványoson tudatosan beszélt haza a hívőinek - Keveházi Gábor a Klubdélelőttben (2022.07.30.)Videó: Hírek, hírvideók, aktuális események, politika, belföld és külföld:Orbán Tusványoson tudatosan beszélt haza a hívőinek - Keveházi Gábor a Klubdélelőttben (2022.07.30.)
Forrás: Klubrádió, 2022/08/02 14:45

Orbán Tusványoson tudatosan beszélt haza a hívőinek - Keveházi Gábor a Klubdélelőttben (2022.07.30.)A Klubdélelőtt 2022. július 30-i adásában Kun Zsuzsa vendége Keveházi Gábor volt. A Kossuth- és Liszt Ferenc-díjas táncos, koreográfus, érdemes és kiváló művész, a Magyar Állami Operaház balettegyüttesének egykori igazgatójának leveléből egy részlet:
"Tusványos"- Édesanyám emlékére
Tisztelt honfitársaim, a világ bármely országában egy ilyen mondat elhagyná a regnáló miniszterelnök száját, milliók mennének tüntetni, már másnap le kéne mondania. Ez egyértelműen fasizmus.
Édesanyám két évet volt koncentrációs táborban, családom nagy részét ott veszítettem el. Engem 2010 óta üldöznek itthon a szakmámban. Vajon miért? Szerénytelenség nélkül, az egyik legjobb vagyok Magyarországon, mégis külföldre kényszerülök, miközben nem oda illő emberek teszik tönkre a szakmát. Valaha büszke magyar voltam, öregbítettem a magyar kultúra hírnevét a világban, nem kis nemzetközi sikerrel úgy, hogy soha nem hagytam el az országot. Most azt mondom minden fiatalnak, ha ez így marad, gondolkozzanak el azon, hogy Európához szeretnének e tartozni.”
Az adás hanganyaga: https://www.klubradio.hu/archivum/klubdelelott-2022-julius-30-szombat-0900-26687
Ez a műsor is a hallgatók támogatásával jött létre. Köszönjük!
Honlapunk - cikkekkel, hírekkel, műsorarchívummal és élő adással: https://klubradio.hu
Iratkozzon fel a csatornánkra: https://bit.ly/KlubradioYouTube
Lájkoljon minket a Facebookon: https://www.facebook.com/klubradio
Kövessen minket az Instagramon: https://www.instagram.com/klubradio/
A Klubrádió élő adása a YouTube-on: https://youtube.com/c/klubradiotv/liveAz objektív tájékozódás érdekében javasoljuk, hogy a híreknek / eseményeknek több külön forrásnál is nézz utána!

megjelölt videóidA videók előnézeti képének jobb alsó sarkában megjelenő gombbal tudsz videót hozzáadni a listádhoz. Ezek a videók mindaddig látszódni fognak itt jobb oldalt, amíg meg nem nézed őket.
jelenleg nincs videó a listádban
Napi bontás - 2025 Június »«
2025 Június
HKSzeCsPSzoV
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30