A DK bűzölgő halászlével készül a karácsonyra, Márki-Zay ismét szénné égette magát a gombák miatt 2021.12.17.Videó: Hírek, hírvideók, aktuális események, politika, belföld és külföld:A DK bűzölgő halászlével készül a karácsonyra, Márki-Zay ismét szénné égette magát a gombák miatt 2021.12.17.
Forrás: PestiTV, 2021/12/17 21:15

A DK bűzölgő halászlével készül a karácsonyra, Márki-Zay ismét szénné égette magát a gombák miatt 2021.12.17.Közeledik a karácsony, azonban semmi sem emlékeztet a szeretet ünnepére az ellenzéki oldalon, inkább az egymás osztásának és a pániknak a pillanatait láthatjuk. Persze bizonyos kommunistákat sosem érdekelt a "fenyőünnep", azonban a magyar emberek többsége még mindig nem a baloldal ízlésének megfelelően gondolkodik, ez pedig nagyon fáj az olyan 1 százalékos pártoknak, mint a Párbeszéd, akik az egész társadalmat szeretnék saját torz képükre formálni. Márki-Zay Péter pedig ugyancsak olyan ember, aki saját magát tartja a legfontosabb szegmensnek az egész nemzetet tekintve, erre pedig a Karantén is lecsap minden héten, hiszen Zajos Peti sosem áll le. Legutóbb egy lakossági fórumon próbálta maroknyi hívei előtt kimagyarázni a fideszes szimpatizánsokkal szemben használt igen ízléses hasonlatát, melyben sötétben tartott, trágyával etetett gombáknak nevezte ezt a közel 3 millió embert. Hogy hogyan sikerült kijönni ebből a slamasztikából a lakossági fórumon? Sehogy, de ezt jobb, ha megnézitek a vlogban. Sor kerül a DK újabb kőbunkójára is, hiszen Varga Zoltán, az alufóliás koronamester igen megfáradtan igyekezett hergelni járványügyben a kormány ellen, de egy ingyenes tesztelési szólamon kívül nem túl sokra jutott. A keleti vakcinák ellen elfelejtett hergelni, cserében a "bűzölgő halászlé" szókapcsolattal borzolta a kedélyeket. Dorosz Dávid, volt főpolgármester-helyettes is előkerült, aki érdes torokkal szidta a kormányt, mindezt érthetetlenül primitív, ötvenes éveket idéző tónusban adta elő. Ez az ember volt az, aki még az igen gyenge felhozatalt mutató fővárosi balos vezetésből is kilógott, így repülnie kellett posztjáról. Jó kommunistaként azonban mindenhez is ért, így most országgyűlési képviselő akar lenni, ehhez pedig a konkrétumok nélküli óbégatást választotta fegyverként. Végül Jakab Péter színesítette a palettát, aki zsigerből igyekezett gazdasági összeomlásról beszélni, pánikot kelteni, de ez már egy megfáradt ember kísérletének tűnt, aki lassan oda kerül, ahova való: a politika süllyesztőjébe. Nézzétek most is a Karanténvlogot, megéri!
"Köszönjük, hogy a reklám megnézésével támogatod a PestiTV létezését!"Az objektív tájékozódás érdekében javasoljuk, hogy a híreknek / eseményeknek több külön forrásnál is nézz utána!

megjelölt videóidA videók előnézeti képének jobb alsó sarkában megjelenő gombbal tudsz videót hozzáadni a listádhoz. Ezek a videók mindaddig látszódni fognak itt jobb oldalt, amíg meg nem nézed őket.
jelenleg nincs videó a listádban
Napi bontás - 2025 Június »«
2025 Június
HKSzeCsPSzoV
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30