Igazságtalan az oltatlanokat kirúgni az állami szférábanVideó: Hírek, hírvideók, aktuális események, politika, belföld és külföld:Igazságtalan az oltatlanokat kirúgni az állami szférában
Forrás: Mi Hazánk Mozgalom, 2021/12/03 14:45

Igazságtalan az oltatlanokat kirúgni az állami szférábanIgazságtalan az oltatlanokat kirúgni az állami szférában, ami veszélyezteti a feladatellátást is - hívta fel a kormány figyelmét parlamenti felszólalásában Dúró Dóra, a Mi Hazánk elnökhelyettese. A kötelező oltás nemcsak morálisan és jogilag elfogadhatatlan, hanem a működést is veszélyezteti, amit szemmel láthatóan nem gondolt végig a kormány, illetve teljességgel érzéketlen eziránt. Például az oktatásban így is tanárhiány van, ezt fokozni fogja az oltatlan pedagógusok elvesztése, akiket sok helyen képtelenség lesz helyettesíteni. Mi a helyzet a gyerekek tanuláshoz való jogával? Az nem számít? Mit csináljon, aki érettségire készül, és elveszíti mondjuk az angoltanárját? Vagy azok az alsósok, akik szeretetteljes, buzgó hivatástudattal dolgozó tanító nénijüktől lesznek kénytelenek búcsúzni? A fogyatékos gyerekekről nem is beszélve, akik esetében rendkívül erős érzelmi kötődés alakul ki a velük törődő szakemberekkel egymás iránt. De említhetjük a rendvédelmet is: a tűzoltók, rendőrök így is küzdenek a létszámhiány okozta problémákkal, és a további emberveszteség tényleg szó szerint emberéletekbe kerülhet aztán. A Mi Hazánk tiltakozik az oltás kötelezővé tétele ellen: senkit ne érjen hátrány azért, mert nem oltatja be magát, pláne ne veszítse el az állását!Az objektív tájékozódás érdekében javasoljuk, hogy a híreknek / eseményeknek több külön forrásnál is nézz utána!

megjelölt videóidA videók előnézeti képének jobb alsó sarkában megjelenő gombbal tudsz videót hozzáadni a listádhoz. Ezek a videók mindaddig látszódni fognak itt jobb oldalt, amíg meg nem nézed őket.
jelenleg nincs videó a listádban
Napi bontás - 2025 Július »«
2025 Július
HKSzeCsPSzoV
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031