Nemzetek Európája, pécsi Pride és a gusztustalan ARC kiállítás – Lovászy László Gábor, Hoppál Péter és Junghausz Rajmund a Pesti Riporterben 2021.09.20.Videó: Hírek, hírvideók, aktuális események, politika, belföld és külföld:Nemzetek Európája, pécsi Pride és a gusztustalan ARC kiállítás – Lovászy László Gábor, Hoppál Péter és Junghausz Rajmund a Pesti Riporterben 2021.09.20.
Forrás: PestiTV, 2021/09/20 21:45

Nemzetek Európája, pécsi Pride és a gusztustalan ARC kiállítás – Lovászy László Gábor, Hoppál Péter és Junghausz Rajmund a Pesti Riporterben 2021.09.20.A hétfői Pesti Riporterben Ferkó Dániel első vendége Lovászy László Gábor miniszteri biztos volt, akivel a Nemzetek Európája konferenciáról és az Európai Unió jövőjéről beszélgettünk. Ezután Hoppál Péter, a Fidesz-KDNP országgyűlési képviselője érkezett hozzánk, aki a pécsi Pride-ról osztotta meg velünk a gondolatait. A politikus hangsúlyozta, a liberálisok még mindig nem értik, hogy nekünk konzervatívoknak nincsen bajunk a homoszexuálisokkal, csupán az LMBTQ-lobbitól szeretnénk megóvni a gyermekeinket. Végül Junghausz Rajmunddal, Újbuda fideszes önkormányzati képviselőjével a pénteken megnyílt ARC-kiállításról beszélgettünk, amely a Bikás parkban mutatja be a liberális világ "értékeit".
"Köszönjük, hogy a reklám megnézésével támogatod a PestiTV létezését!"Az objektív tájékozódás érdekében javasoljuk, hogy a híreknek / eseményeknek több külön forrásnál is nézz utána!

megjelölt videóidA videók előnézeti képének jobb alsó sarkában megjelenő gombbal tudsz videót hozzáadni a listádhoz. Ezek a videók mindaddig látszódni fognak itt jobb oldalt, amíg meg nem nézed őket.
jelenleg nincs videó a listádban
Napi bontás - 2025 Szeptember »«
2025 Szeptember
HKSzeCsPSzoV
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930