Soros, aki maga a Sátán átvette az uralmat Európában?!Videó: Hírek, hírvideók, aktuális események, politika, belföld és külföld:Soros, aki maga a Sátán átvette az uralmat Európában?!
Forrás: Jobbik, 2021/07/16 19:00

Soros, aki maga a Sátán átvette az uralmat Európában?!Újra elgurult a fideszesek gyógyszere.
Már korábban a Sátánhoz hasonlították Soros Györgyöt, most azonban azt terjesztik propagandamédiájukban, hogy a Sátán átvette a hatalmat Európában.
Jól látszik, hogy egyre súlyosabb mentális állapotba kerültek a rengeteg kormánypárti összeesküvés-elmélet hatására Orbán Viktor legnagyobb hívei.
#Jobbik | #Jobbikmm | #AMagyarNéppárt | #JobbikMagyarNéppárt | #jólétetmindenkinek | #fizessenekmegatolvajok | #éljenekjólamagyarokAz objektív tájékozódás érdekében javasoljuk, hogy a híreknek / eseményeknek több külön forrásnál is nézz utána!

megjelölt videóidA videók előnézeti képének jobb alsó sarkában megjelenő gombbal tudsz videót hozzáadni a listádhoz. Ezek a videók mindaddig látszódni fognak itt jobb oldalt, amíg meg nem nézed őket.
jelenleg nincs videó a listádban
Napi bontás - 2025 Június »«
2025 Június
HKSzeCsPSzoV
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30