NAPI TÉMA - Ezt szajkózzák, de nem baloldali, hanem össznemzeti összefogás áll szemben a FidesszelVideó: Hírek, hírvideók, aktuális események, politika, belföld és külföld:NAPI TÉMA - Ezt szajkózzák, de nem baloldali, hanem össznemzeti összefogás áll szemben a Fidesszel
Forrás: N1TV, 2021/03/01 15:45

NAPI TÉMA - Ezt szajkózzák, de nem baloldali, hanem össznemzeti összefogás áll szemben a FidesszelAz ellenzéki összefogás nem csak az előválasztásban, hanem a NER-féle Balaton kisajátítás elleni közös fellépésben is egyetért. A pártkommunikációban a kormányzati politikai erők mindenhol azt próbálják tudatosítani, hogy az ellenzék kizárólag a baloldalt és Gyurcsány Ferencet jelenti. Pedig, ha a pártok összetételét nézzük, az elemző szerint össznemzeti összefogás áll szemben a Fidesszel, amely kifejezetten zavarja a kormányzó pártot. Vendégeink: Potocskáné Kőrösi Anita, a Jobbik alelnöke és Horn Gábor, a Republikon Alapítvány kuratóriumi elnöke.
Kövessen minket a legfrissebb videókért!
Facebook: https://www.facebook.com/nemzetitv
Youtube: https://youtube.com/user/nemzeti1tv
Instagram: https://www.instagram.com/nemzeti1tv/
Web: https://www.n1tv.huAz objektív tájékozódás érdekében javasoljuk, hogy a híreknek / eseményeknek több külön forrásnál is nézz utána!

Kapcsolódó videók
megjelölt videóidA videók előnézeti képének jobb alsó sarkában megjelenő gombbal tudsz videót hozzáadni a listádhoz. Ezek a videók mindaddig látszódni fognak itt jobb oldalt, amíg meg nem nézed őket.
jelenleg nincs videó a listádban
Napi bontás - 2025 Június »«
2025 Június
HKSzeCsPSzoV
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30