DK-s bűnjeleket mutatott be Novák Előd a PestiTV-benVideó: Hírek, hírvideók, aktuális események, politika, belföld és külföld:DK-s bűnjeleket mutatott be Novák Előd a PestiTV-ben
Forrás: Mi Hazánk Mozgalom, 2020/12/07 22:46

DK-s bűnjeleket mutatott be Novák Előd a PestiTV-benA DK fővárosának minősülő Újbuda önkormányzatában elburjánzott korrupció miatt feljelentést tett a Mi Hazánk Mozgalom, miután a politikusbűnöző Czeglédy Csaba tízmilliós nagyságrendű megbízatásai után képesek voltak még a veszélyhelyzetben kapott többletjogokat is visszaélésekre felhasználni: az MSZP helyi elnökségi tagja által vezetett Ázsia Boltból (https://azsiabt.hu/gasztro) vásárolták több mint 13 millió forintért, túlárazottan a termékeket az önkormányzat drágán árult élelmiszercsomagjába. A 16 termékből csak 2 magyar, még a kenyér és a tej is külföldi. Nem csoda, hogy az önkormányzat nyakán maradt a rengeteg egészségtelen, selejtes áru tonnaszámra, a 3 ezer csomagból pusztán 43 db-ot tudtak eladni - hívta fel a figyelmet Novák Előd újbudai önkormányzati képviselő, a Mi Hazánk alelnöke.Az objektív tájékozódás érdekében javasoljuk, hogy a híreknek / eseményeknek több külön forrásnál is nézz utána!

megjelölt videóidA videók előnézeti képének jobb alsó sarkában megjelenő gombbal tudsz videót hozzáadni a listádhoz. Ezek a videók mindaddig látszódni fognak itt jobb oldalt, amíg meg nem nézed őket.
jelenleg nincs videó a listádban
Napi bontás - 2025 Június »«
2025 Június
HKSzeCsPSzoV
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30