MSZP | Az MSZP és a PM továbbviszi az elutasított népszavazási kérdéseketVideó: Hírek, hírvideók, aktuális események, politika, belföld és külföld:MSZP | Az MSZP és a PM továbbviszi az elutasított népszavazási kérdéseket
Forrás: MSZP, 2018/11/08 19:30

MSZP | Az MSZP és a PM továbbviszi az elutasított népszavazási kérdéseketAz MSZP és a Párbeszéd továbbviszi, illetve megtámadja a Nemzeti Választási Bizottság (NVB) csütörtöki ülésén elutasított népszavazási kérdéseket.
A pártok képviselői az NVB épülete előtt tartottak közös sajtótájékoztatót, miután a testület nem hitelesítette a felsőfokú tanulmányokat folytató hallgatók képzési költségével kapcsolatos, valamint az állami vezetők kiemelt egészségügyi ellátásának megszüntetéséről szóló népszavazási kezdeményezéseket.
(MTI)Az objektív tájékozódás érdekében javasoljuk, hogy a híreknek / eseményeknek több külön forrásnál is nézz utána!

megjelölt videóidA videók előnézeti képének jobb alsó sarkában megjelenő gombbal tudsz videót hozzáadni a listádhoz. Ezek a videók mindaddig látszódni fognak itt jobb oldalt, amíg meg nem nézed őket.
jelenleg nincs videó a listádban
Napi bontás - 2025 Június »«
2025 Június
HKSzeCsPSzoV
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30