http://www.darlamakeup.blogspot.com/
http://www.facebook.com/Sminkcsatorna
KOSZONOM SZEPEN MINDENKINEK A RESZVETELT ES A KOMMENTEKET/OTLETEKET, 2012-BEN IGYEKSZEM A LEHETO LEGTOBBET MEGVALOSITANI A SMINK KERESEITEKBOL!! MILLIO PUSZI ES KOSZONOM HOGY VELEM VAGYTOK! DARLA
Sziasztok, végre indul a nyereményjátékom 3 fantasztikus sminktermékért!
LÉGYSZIVES OLVASD EL A RÉSZLETEKET ARRÓL, HOGY HOGYAN VEHETSZ RÉSZT BENNE:
A nyereményeket a következő videóban részletesen bemutatom, addig is elárulom, hogy egyenkánt 4-5000 Ft értékben, Urban Decay és Sephora márkájú szuper sminkcuccok lesznek!!! :)
Hogyan is lesz ez?
A nyereményeket megnyerheted, ha a köv. 4 dolgot megteszed:
1. Feliratkoztál a csatornára
2. Lájkolod ezt a videót (hüvelykujjakra fel!)
3. Hagysz nekem egy kommentet is ERRE A VIDEORA VALASZOLVA (NE a facebookon!!!), amiben megirod nekem, hogy milyen sminket szeretnel, ha elkészítenék 2O12-ben, vagy bármit amit szeretnél tőlem látni itt, a Sminkcsatornán,
4. Lájkolod a Facebook oldalamat amit a "Sminkcsatorna" néven találhatsz meg (facebook pont com per sminkcsatorna)
5. PLUSZ ESÉLY, ha a játék vége ELŐTT (tehát még 2O12 január 5 előtt) küldesz nekem egy üzenetet itt, a Youtubon mindazon barátaid youtubos user neveivel, akiknek Te ajanlottad a csatornat!! Ugyanis az egyik nyereményt biztosan azok között fogom kisorsolni, akik ajánlották a csatornát a barátaiknak! Természetesen akiket a levélben megjelölt barátaidnak szintén feliratkozóknak kell lenniük, és így nekik is van esélyük a másik két nyereményre! :)
18 év alatt a szüleid beleegyezését is kérned kell, hiszen ha Te nyersz és még nem vagy hivatalosan nagykorú, akkor nem kérhetem el a címedet a nyeremény postázásához, de remélem hogy ez nem jelent gondot senkinek :)
A nyereményjáték a videó feltöltésétől számítva kezdődik, és január 5-én, Magyar idő szerint éjfélig tart. A nyereményeket postázni fogom, vagy amennyiben budapesti lenne a nyertes, személyesen is átveheti majd, mert Magyarországon leszek január elején :)
Két nyereményt a tisztaság kedvéért a random.org segitségével fogom kisorsolni, ugy, ahogy ebben a videoban lathato: annyit hogy pontosan ugy fogok sorsolni ahogy ebben a youtube videoban lathato :) http://www.youtube.com/watch?v=HfNpn0sOcwQ , Ezt megismétlem majd 3x, így jön majd ki a két nyertes.
A harmadik nyereményt szintén a random.org segitségével fogom majd kisorsolni azok között, akik elküldik nekem azon barátaik youtube user neveit akiket ok ajánlottak feliratkozásra.
Mindenki játszik aki a fentieket teljesíti, akkor is, ha külföldön él!!!! YEYYYYY!!! :))))
Köszönöm szépen előre is ha megosztod a Nyereményjáték hírét barátaiddal, facebookon, vagy twitteren! További híreket a következő videómban láthattok-hallhattok majd! :)
Ez a kari smink egyébként Orsi kérésére született, aki a Facebookomon írt nekem, köszönöm a kérést :)
Ha kérdésetek van bármivel, sminkkel, vagy a nyereményjátékkal kapcsolatban, akkor írjatok nekem itt, vagy a Facebookon, vagy a Formspringen, minden elérhetőségem ott van a csatorna főinfoi boxban!
Köszönöm szépen, hogy megnézted a videómat :) Puszi, Darla
"szemsmink" "sminkvideo magyarul" "karácsonyi smink"Az objektív tájékozódás érdekében javasoljuk, hogy a híreknek / eseményeknek több külön forrásnál is nézz utána!