Miért boldogtalanok a magyarok a munkahelyükön?Videó: Bulvár videók sztárokról és celebekről, pletykák, botrányok:Miért boldogtalanok a magyarok a munkahelyükön?
Forrás: Blikk videók, 2024/10/12 21:00

Miért boldogtalanok a magyarok a munkahelyükön?A World Hapiness Report kutatása alapján a magyar munkavállalók mindössze50%-a érzi magát boldognak a munkahelyén.
Hogy ez miért lehet és mik a jövőbeli kilátások, arról Polgár Zita,szervezetfejlesztő, tréner, vezetői és önismereti mentorral beszélgettünk.

Mi lehet az országszintű probléma, mit csinál jobban sok más ország?
Mit tehetünk, ha a vezető nem ad megfelelő tanácsokat;
túl magasak az elvárásai;
degradál bennünket, szexuális megjegyzéseket tesz;
nárcisztikus.
Mik azok, amiket munkavállalóként mi meg tudunk változtatni?
Hogyankommunikáljunk, hogyan teremtsünk pozitív munkahelyi légkört?
Miért olyan félelmetes a munkaváltás?
Hogyan kerüljük el a stresszt, kiégést?
Szerkesztő-műsorvezető: Tikvicki Dóra
Vágó: Herle Kristóf
Kövessen minket a közösségi médiában:
Facebook ► https://www.facebook.com/blikkhu
Instagram ► https://www.instagram.com/blikkhu/
Feliratkozás a Blikk.hu YouTube csatornájára ►
https://www.youtube.com/user/BlikkTV?sub_confirmation=1
Blikk.hu ► https://www.blikk.hu/?utm_medium=social&utm_source=youtube&utm_campaign=blikk-hu-page-post&utm_content=end-screen
#Blikk #munka #hr #munkahelyAz objektív tájékozódás érdekében javasoljuk, hogy a híreknek / eseményeknek több külön forrásnál is nézz utána!

megjelölt videóidA videók előnézeti képének jobb alsó sarkában megjelenő gombbal tudsz videót hozzáadni a listádhoz. Ezek a videók mindaddig látszódni fognak itt jobb oldalt, amíg meg nem nézed őket.
jelenleg nincs videó a listádban
Napi bontás - 2025 Június »«
2025 Június
HKSzeCsPSzoV
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30