Tehetségkutató műsoroktól kezdve, a szürke hétköznapokon át a pénzügyeiről is mesélt a "szerelemre született" Zoltán Erika a Blikk Sztárchat című műsorában.
Zoltán Erika hosszú évtizedek óta van a pályán, slágerei pedig a mai napig a kisebb-nagyobb bulik elengedhetetlen elemei: hiszen minden valamirevaló mulatságon eljön az a pont, amikor felcsendül a "Túl szexi lány", a "Szerelemre születtem" vagy a "Casanova". A művésznő még mindig aktívan koncertezik, elmondása szerint az ő "igazi függősége az a színpad". Pályája alatt férjével produkciós irodát is üzemeltettek a 2000-es évek elején ezért nem áll tőle annyira messze a fiatalabb pályatársak vezetgetése és mentorlása.
Erika férje, Kátai Robi - akivel nem kevesebb mint 34 éve házasok - nem ennyire színpadorientált mint kedvese. Erika elmondása alapján férje inkább alkotó és megvalósító ember, ebben is teljes mértékben kiegészítik egymást és a közöttük lévő összhang, azóta sem rendült meg pedig nagyon sokat vitatkoznak főként Erika habitusa miatt.
Kövessen minket a közösségi médiában:
Facebook ► https://www.facebook.com/blikkhu
Instagram ► https://www.instagram.com/blikkhu/
Feliratkozás a Blikk.hu YouTube csatornájára ►
https://www.youtube.com/user/BlikkTV?sub_confirmation=1
Blikk.hu ► https://www.blikk.hu/?utm_medium=social&utm_source=youtube&utm_campaign=blikk-hu-page-post&utm_content=end-screen
#Blikk #ZoltánErika #Sztárchat #ErikaCAz objektív tájékozódás érdekében javasoljuk, hogy a híreknek / eseményeknek több külön forrásnál is nézz utána!