Videó: Regionális hírek, események:Drogüzlet közben csaptak le a gyöngyösi férfira - Tallózó – 2026.08.28.
Gyöngyösi drogdílert buktatott le a rendőrség. Az 51 éves férfit saját otthonában fogták el, miközben kristályt adott el. A házban több mint 25 gramm kristályos anyagot, mérleget és készpénzt is lefoglaltak. Egy másik összehangolt akcióban körözött személyekkel szemben intézkedtek a városban.
Áramszünet és melegvíz-kimaradás is várható szeptember elsején és másodikán Gyöngyös több pontján az MVM karbantartása miatt.
Közben már javában tart a szüret a Mátrai borvidéken. A meleg és a szárazság felgyorsította az érést, így a szüreti időszak akár három-négy hétre is rövidülhet.
Európa-bajnok lett Hajdu Csongor. A VAMAV Lövész Sportklub 16 éves tehetsége Németh Anna Jankával aranyérmet szerzett a tallinni U18-as Európa-bajnokságon.
Szűk egy hónapon belül költözniük kell a Mátraaljai Vad és Egzotikus Állatmentő Alapítvány mentett állatainak. Az új helyszín már megvan, a bérléshez és a felújításhoz azonban támogatást gyűjtenek.
Gyöngyösön pedig augusztus 29-én különleges városnézéssel zárul a tíz héten át tartó nyári programsorozat.
#drogdíler #rendőrség #áramszünet #szüret #sport #GyTV #GyöngyösTV #Tallózó #HíradóAz objektív tájékozódás érdekében javasoljuk, hogy a híreknek / eseményeknek több külön forrásnál is nézz utána!