01:25 Június első hétfőjétől már használatba vették a gyerekek szabadtéri tantermet
04:51 Különböző szakmákkal ismerkedhettek meg a Vaszary Iskola fiataljai
08:11 A Tatai Várban debütált a magángyűjtő török-kori fegyver repertoárja
11:57 Hosszú évek óta szólítja meg sikeresen a szépkorúakat az ÁHI Jóga Egyesület
Közel egy éve fogalmazta meg a Jázmin Iskola vezetősége az igényt egy kültéri tanítási helyszín kialakítására. Az intézmény fejlesztését több összefogás is támogatta, mint sütivásár vagy jótékonysági futás. Június elejére, mintegy 4 millió forint ráfordításból felépülhetett a pergola, amelyet a már használatba is vettek a legkisebbek.
*#
Izgalmas és élményközpontú programokban gazdag időszaknak ígérkeznek a Vaszary János Általános Iskola nyári szünet előtti tanítási napjai. A diákok egy pályaorientációs kezdeményezés során különböző szakmákat ismerhettek meg, így a tanulók egy autókozmetikába is ellátogattak, betekintést nyerve a vállalkozói státuszba, valamint a kocsi tisztítás speciális folyamatába.
*#
A Patara megnyitójának napján mutatta be legújabb kiállítását a Kuny Domokos Múzeum. A Tatai Vár toronyszobájában László Tibor magán-fegyvergyűjteményébe nyerhet betekintést a nagyközönség, amely rendhagyó bemutató idén júniusban debütált városunkban.
*#
Rendszeres időközönként szólítja meg Tata közösségét az ÁHI Jóga Egyesület. A civil csoport első sorban az egészségmegőrzés fontosságát hivatott népszerűsíteni saját programjain, de közreműködések során is gyakran valósulnak meg térítésmentes rendezvények.Az objektív tájékozódás érdekében javasoljuk, hogy a híreknek / eseményeknek több külön forrásnál is nézz utána!
Tatai Televízió, 2025/06/12
Tatai Televízió, 2025/06/12
Tatai Televízió, 2025/06/11
Tatai Televízió, 2025/06/10
Tatai Televízió, 2025/06/10
Tatai Televízió, 2025/06/05