Péterfy Bori és Csonka András – Dobd be magad! Réczei TamássalVideó: Regionális hírek, események:Péterfy Bori és Csonka András – Dobd be magad! Réczei Tamással
Forrás: Hatoscsatorna, 2025/05/30 17:15

Péterfy Bori és Csonka András – Dobd be magad! Réczei TamássalPéterfy Bori és Csonka András életében több közös pont is van, ezek pedig mind kiderülnek a Dobd be magad! legújabb adásából.
A megújult műsor nem várt meglepetéseket tartogat: Réczei Tamás ezúttal három, dobókocka alá rejtett közös élethelyzet mentén beszélget Péterfy Borival és Csonka Andrással. A nézők szeme előtt tárul fel, hogyan válik a színház terápiává, hogyan lesz a Tabánból közös otthonélmény, és mi köti össze a zenés-színészi kettős karriert. Valamint azt is megtudhatjuk, hogyan segít a színpad túlélni egy beteg szülőt, miért nem vállalta Bori a bulvárt, és hogyan lett belőle egy véletlen folytán énekesnő. #neshamatv #színész #péterfybori #csonkaandrásAz objektív tájékozódás érdekében javasoljuk, hogy a híreknek / eseményeknek több külön forrásnál is nézz utána!

megjelölt videóidA videók előnézeti képének jobb alsó sarkában megjelenő gombbal tudsz videót hozzáadni a listádhoz. Ezek a videók mindaddig látszódni fognak itt jobb oldalt, amíg meg nem nézed őket.
jelenleg nincs videó a listádban
Napi bontás - 2025 Június »«
2025 Június
HKSzeCsPSzoV
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30