Gulyás Gergely: Egy személyre írták ezt a szabályt, a hatalomból most távozott miniszterelnökreVideó: Hírek, hírvideók, aktuális események, politika, belföld és külföld:Gulyás Gergely: Egy személyre írták ezt a szabályt, a hatalomból most távozott miniszterelnökre
Forrás: HírTV, 2026/05/27 20:45

Gulyás Gergely: Egy személyre írták ezt a szabályt, a hatalomból most távozott miniszterelnökreAz Alaptörvény 16. módosításának vitájával folytatódott az Országgyűlés munkája.§ Az előterjesztő, a tiszás Melléthei-Barna Márton azzal érvelt, hogy a módosítás nem csupán technikai korrekció, hanem állásfoglalás arról, hogy milyen államot kívánnak építeni Magyarországon. A Fidesz frakcióvezetője, Gulyás Gergely azonban hangsúlyozta, minden civilizált jogelvnek ellentmond, hogy visszamenőleges hatállyal vezetik be a miniszterelnöki megbízatás korlátozását.
Érdemes feliratkozni a Youtube-csatornánkra, ahol exkluzív tartalmak, élő közvetítések és az összes műsorunk megtalálható!
https://www.youtube.com/@hirtvvideok
Kövessenek minket közösségi felületeinken!
► Facebookon: https://www.facebook.com/hirtv/
► Honlapunkon: https://hirtv.hu/
► Instagramon: https://www.instagram.com/hirtv_official/
► TikTok-on: https://www.tiktok.com/@hirtv_huAz objektív tájékozódás érdekében javasoljuk, hogy a híreknek / eseményeknek több külön forrásnál is nézz utána!

megjelölt videóidA videók előnézeti képének jobb alsó sarkában megjelenő gombbal tudsz videót hozzáadni a listádhoz. Ezek a videók mindaddig látszódni fognak itt jobb oldalt, amíg meg nem nézed őket.
jelenleg nincs videó a listádban
Napi bontás - 2026 Május »«
2026 Május
HKSzeCsPSzoV
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031