A MOL titokban egyezkedik a gárdonyi olajszennyezés károsultjaival, de a gazdák közben tönkremennekVideó: Hírek, hírvideók, aktuális események, politika, belföld és külföld:A MOL titokban egyezkedik a gárdonyi olajszennyezés károsultjaival, de a gazdák közben tönkremennek
Forrás: Euronews, 2025/08/25 10:15

A MOL titokban egyezkedik a gárdonyi olajszennyezés károsultjaival, de a gazdák közben tönkremennekA MOL titokban egyezkedik a gárdonyi olajszennyezés károsultjaival, de a gazdák közben tönkremennek
A teheneknek elapadt a tejük, a kutakban ihatatlan lett a víz és egy egész üdülőnegyedből lett műveleti terület – ekkora, sőt még ennél is nagyobb pusztítást végzett az olajszivárgás Gárdonynál.
BŐVEBBEN : http://hu.euronews.com/2025/08/25/a-mol-titokban-egyezkedik-a-gardonyi-olajszennyezes-karosultjaival-de-a-gazdak-kozben-tonk
Iratkozzon fel: https://www.youtube.com/c/euronewsHungarian?sub_confirmation=1
euronews élő: https://www.youtube.com/c/euronewsHungarian/live
Az Euronews elérhető 12 nyelven: https://www.youtube.com/user/euronewsnetwork/channelsAz objektív tájékozódás érdekében javasoljuk, hogy a híreknek / eseményeknek több külön forrásnál is nézz utána!

megjelölt videóidA videók előnézeti képének jobb alsó sarkában megjelenő gombbal tudsz videót hozzáadni a listádhoz. Ezek a videók mindaddig látszódni fognak itt jobb oldalt, amíg meg nem nézed őket.
jelenleg nincs videó a listádban
Napi bontás - 2025 Augusztus »«
2025 Augusztus
HKSzeCsPSzoV
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031