Rodrigo Corrales lesz Perez de Vargas tanúja a FINAL4 utáni esküvőjénVideó: Sport videók, közvetítések:Rodrigo Corrales lesz Perez de Vargas tanúja a FINAL4 utáni esküvőjén
Forrás: Sport1TV, 2022/06/17 11:15

Rodrigo Corrales lesz Perez de Vargas tanúja a FINAL4 utáni esküvőjénA Telekom Veszprém világsztár spanyol kapusa, Rodrigo Corrales is ellátogatott a Harmadik Félidő Extrába. Itt beszélt többek között a FINAL4-ral kapcsolatos várakozásairól, az esélyekről, arról, milyen a kapcsolat közte, Sterbik Árpád és Vladimir Cupara között. Szóba kerültek az ellenfél kapusai is, például az, hogy a FINAL4 utáni hétvégén lesz a Barca és a spanyol válogatott kapusának Gonzalo Pérez de Vargasnak az esküvője, ahol Corrales lesz a tanú. Nagyon jó barátok, ez azonban nem befolyásolja, hogy ha összekerül a két csapat, Corrales szeretne nyerni. Azt is elismerte, hogy jegyzetfüzetbe vezeti az ellenfél játékosainak lövési szokásait.
A FINAL4 további tévés programja:
Harmadik Félidő Extra: június 17., péntek 22:00, Sport1
FINAL4, 1. nap (benne a Telekom Veszprém – Kielce és THW Kiel – Barcelona elődöntők): június 18., szombat 14:00, Sport1 (élő)
FINAL4, 2. nap (benne a bronzmérkőzés és a döntő): június 19., vasárnap 14:00, Sport1 (élő)
Harmadik Félidő: június 19., vasárnap 20:30, Sport1 (élő)
#sporttv #sport1 #harmadikfelido #HandballCity #RedUnitedAz objektív tájékozódás érdekében javasoljuk, hogy a híreknek / eseményeknek több külön forrásnál is nézz utána!

megjelölt videóidA videók előnézeti képének jobb alsó sarkában megjelenő gombbal tudsz videót hozzáadni a listádhoz. Ezek a videók mindaddig látszódni fognak itt jobb oldalt, amíg meg nem nézed őket.