Könnyedén nyert a ZTE RK – ZTV Híradó 2021-04-14Videó: Regionális hírek, események:Könnyedén nyert a ZTE RK – ZTV Híradó 2021-04-14
Forrás: Zeg TV, 2021/04/14 20:00

Könnyedén nyert a ZTE RK – ZTV Híradó 2021-04-14Utolsó hazai mérkőzését játszotta a férfi röplabda NB II nyugati rájátszásában a ZTE RK, ami egyben szomszédvári rangadó is volt. A Szombathely legyőzése nem okozott nagy feladatot az egerszegieknek. A találkozó elején Tompa Dávid könnyebben megsérült és ezt kihasználva a vendégek előnyhöz jutottak. Ez volt a mérkőzés folyamán az utolsó alkalom, hogy a Szombathely vezetett. A ZTE aránylag biztosan szerezte a pontjait, és tetemes különbséget épített ki a folytatásban. A második és a harmadik szettben is folyamatosan 8-10 ponttal vezettek a hazaiak, amin a vendégek csak némileg tudtak javítani. A végeredmény: ZTE RK: SZOESE 3:0.Az objektív tájékozódás érdekében javasoljuk, hogy a híreknek / eseményeknek több külön forrásnál is nézz utána!

megjelölt videóidA videók előnézeti képének jobb alsó sarkában megjelenő gombbal tudsz videót hozzáadni a listádhoz. Ezek a videók mindaddig látszódni fognak itt jobb oldalt, amíg meg nem nézed őket.