Elszalasztott lehetőség – ZTV Híradó 2021-01-07Videó: Regionális hírek, események:Elszalasztott lehetőség – ZTV Híradó 2021-01-07
Forrás: Zeg TV, 2021/01/07 23:00

Elszalasztott lehetőség – ZTV Híradó 2021-01-07Szerdán este Szolnokon játszotta az 5. fordulóból elhalasztott bajnokit a Zalakerámia ZTE KK férfi együttese. a csapatok Végig szoros mérkőzést vívtak. A ZTE többször vezetett, ám végül a jobban koncentráló hazaiak győztek. Az első negyedet a házigazdák kezdték jobban. A játékrész hajrájában viszont pontosabban játszott a ZTE KK, és előnyt szerzett. A második negyed elején újra próbált ellépni a vendégcsapat, de kiegyenlített a Szolnok. A 18. percben még a hazaiak vezettek, aztán a félidő hajrájában hatpontos előnyt harcolt ki a ZTE. A második játékrész elején sem változott a helyzet: a ZTE elhúzott, a Szolnok egyenlített. A negyed végére egyértelműen feljavult a Szolnok. A hazaiak irányítottak és 6-8 ponttal előrébb jártak. Duren kosaraival a negyed felénél utolérte ellenfelét a zalai csapat, sőt Vuko büntetőivel fordítani is tudott. Ismét jöttek a szolnoki triplák, és megint kapaszkodhatott a ZTE. Az utolsó percre 83-83-ról futottak neki a csapatok. A Szolnok végül jobban összpontosítva nyert. A végeredmény: Szolnoki Olajbányász-Zalakerámia ZTE KK 88-83.Az objektív tájékozódás érdekében javasoljuk, hogy a híreknek / eseményeknek több külön forrásnál is nézz utána!

megjelölt videóidA videók előnézeti képének jobb alsó sarkában megjelenő gombbal tudsz videót hozzáadni a listádhoz. Ezek a videók mindaddig látszódni fognak itt jobb oldalt, amíg meg nem nézed őket.