Ferencváros - Újpesti TE 9-0 (4-0)Videó: Sport videók, közvetítések:Ferencváros - Újpesti TE 9-0 (4-0)
Forrás: MLSZ TV, 2014/10/01 17:45

Ferencváros - Újpesti TE 9-0 (4-0)2014.09.28. Jet-Sol Liga 4. forduló
Ferencváros - Újpesti TE 9-0 (4-0)
összefoglaló
A Ferencváros - a szezon eddig lejátszott meccsei közül - most állt fel a legerősebb összeállításban. Talán ennek is köszönhető, hogy a zöld-fehérek egy híján tíz gólig jutottak. Mosdóczi és Zágor góljaival, tulajdonképpen bő negyedóra alatt eldőlt a mérkőzés. Az Újpest iparkodott, derekasan küzdött, de kiütközött a két csapat közötti technikai és erőnléti különbség. Különösen a hajrában, az utolsó öt percben háromszor is beköszöntek a zöld-fehérek, igazából ekkor lett óriási a különbség. A Ferencváros góljai közül a bosnyák Amela Krso szerezte a legtöbbet, hármat, míg Mosdóczi Evelin kétszer, Zágor Bernadett, Bokor Adrienn, Dejana Boskan, és Horváth Boglárka egyszer-egyszer volt eredményes.Az objektív tájékozódás érdekében javasoljuk, hogy a híreknek / eseményeknek több külön forrásnál is nézz utána!

megjelölt videóidA videók előnézeti képének jobb alsó sarkában megjelenő gombbal tudsz videót hozzáadni a listádhoz. Ezek a videók mindaddig látszódni fognak itt jobb oldalt, amíg meg nem nézed őket.