MTK Hungária - 1. FC Femina 6-0 (0-0)Videó: Sport videók, közvetítések:MTK Hungária - 1. FC Femina 6-0 (0-0)
Forrás: MLSZ TV, 2014/10/01 17:45

MTK Hungária - 1. FC Femina 6-0 (0-0)2014.09.27. Jet-Sol Liga 4. forduló
MTK Hungária - 1. FC Femina 6-0 (0-0)
összefoglaló
A több hetes pauza nem tett jót a színvonalnak, a szombaton, illetve vasárnap pályára lépett hat csapat közül talán csak a Ferencváros dicsérhető maradéktalanul. Az október 8-i, Bajnokok Ligája mérkőzésre készülő MTK Hungária azt a Feminát fogadta, amely tavasszal az alsóház legerősebb csapata volt, idén viszont nem hagyta még el győztesen a pályát. Természetesen a címvédő számított a mérkőzés esélyesének, alkalmasint ez is indokolta, hogy a vendégcsapat főként a védekezésre összpontosította erejét, az ötvédős rendszert alkalmazva igyekezett kihúzni az MTK méregfogát. A taktika az első játékrészben tulajdonképpen jól működött, az MTK-nak voltak ugyan helyzetei, sőt Pádár Anita még büntetőt is lőhetett, de gól nem született - a rákospalotaiak aligha tiltakoztak volna, ha ezúttal 45 perc után véget ér a mérkőzés.
Hogy milyen jól jártak volna, az a fordulás után derült ki: Kaján Zsanett beállásával lendületesebb lett az MTK, és az sem hagyható figyelmen kívül, hogy az első félidőben még kissé tompának tűnő kék mezes támadók is nagyobb sebességfokozatba kapcsoltak. Kaján már a 46. percben a keresztlécet találta el, és utána a gólokra sem kellett sokat várni. Az MTK összesen féltucatig jutott, ebből a máris a góllövőlista élére álló "örökös gólkirálynő", Pádár Anita szerzett hármat, Nagy Lilla kettőt és Gál Tímea is a hálóba kotort egy lecsorgó labdát.Az objektív tájékozódás érdekében javasoljuk, hogy a híreknek / eseményeknek több külön forrásnál is nézz utána!

megjelölt videóidA videók előnézeti képének jobb alsó sarkában megjelenő gombbal tudsz videót hozzáadni a listádhoz. Ezek a videók mindaddig látszódni fognak itt jobb oldalt, amíg meg nem nézed őket.