Philipp Bönig gólja a Ferencváros TC - MVM-Paks mérkőzésenVideó: Sport videók, közvetítések:Philipp Bönig gólja a Ferencváros TC - MVM-Paks mérkőzésen
Forrás: MLSZ TV, 2014/06/01 20:30

Philipp Bönig gólja a Ferencváros TC - MVM-Paks mérkőzésen2014.06.01. OTP Bank Liga, 30. forduló
Ferencváros TC - MVM Paks 2-0 (0-0)
Philipp Bönig gólja
Vezette: Iványi Zoltán
Gólszerző: Bönig az 54., Leonardo a 82. percben
Kiállítva: Windecker a 74. percben
A paksiak az első félidőben megmutatták, hogy nem kívánnak asszisztálni a Ferencváros éremszerzéséhez, bátor játékkal rukkoltak elő, és sokáig aktívabbak voltak a hazaiaknál. A Fradinak ugyanakkor támadnia kellett, mert csak a győzelem jelentett biztos bronzérmet az együttesnek, de az első komoly lehetőségekre a második félidő elejéig várni kellett. Az 51. percben Mateo Pavlovic csúsztatása okozott veszélyt, három perccel később pedig megszületett a hazaiak vezető találata, Julian Jenner beadása után Böde Dániel készítette le lövésre a labdát Philipp Bönignek, aki állítgatás nélkül a a jobb felső sarokba lőtt (1-0). A Paks hátrányban nem tudott újítani, Böde és Leonardo is nagyon közel járt az újabb hazai találathoz, de mindketten célt tévesztettek. A 74. percben Windecker József megkapta második sárgáját, a Ferencváros emberelőnyben fejezte be a meccset. A 82. percben a Böde ellen elkövetett szabálytalanságért megítélt büntetőt Leonardo értékesítette, ezzel alakult ki a 2-0-ás végeredmény, ami a zsinórban kilencedik bajnokiját nyerő Ferencváros bronzérmét, egyben Európa Liga-indulását jelenti.Az objektív tájékozódás érdekében javasoljuk, hogy a híreknek / eseményeknek több külön forrásnál is nézz utána!

megjelölt videóidA videók előnézeti képének jobb alsó sarkában megjelenő gombbal tudsz videót hozzáadni a listádhoz. Ezek a videók mindaddig látszódni fognak itt jobb oldalt, amíg meg nem nézed őket.